Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka

TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka

Cena produktu TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka není známa.

 

Popis produktu TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka: TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka Na čtyřech CD-ROM naleznete čtyři na sebe navazující tituly určené k výuce českého jazyka. Shodou okolností jde pravděpodobně o čtyři vůbec nejprodávanějš... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka - popis

nahoru

TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka Na čtyřech CD-ROM naleznete čtyři na sebe navazující tituly určené k výuce českého jazyka. Shodou okolností jde pravděpodobně o čtyři vůbec nejprodávanější výukové tituly na českém trhu. Za pozornost stojí, že jsou používány na více než polovině všech našich základních škol (cca 2500 škol). Všechny tituly obsahují bohaté možnosti nastavení, které umožňují individuálně přizpůsobit programy znalostem a věku dítěte. Díky této možnosti jsou vhodné od 3. třídy ZŠ až po závěrečné opakování před maturitou ve 4. ročníku gymnázia. Velmi doporučovány jsou také pro přípravu k přijímacím zkouškám na střední školy.

Výrobce Terasoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka akční ceny - Levné TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější TS Český jazyk 1 - 4 - zvýhodněná nabídka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.