Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let)

LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) není známa.

 

Popis produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let): LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) Určení: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Počet CD-ROM: 3 P O P I S P R O D U K T U Přesvědčte se, že matematika může být nejen zají... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) - popis

nahoru

LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) Určení: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Počet CD-ROM: 3 P O P I S P R O D U K T U Přesvědčte se, že matematika může být nejen zajímavá, ale také krásná a zábavná. Stejně jako tajemní stavitelé pyramid či starověcí astronomové můžete porozumět počítání racionálních čísel a jejich využití, seznámíte se s důležitým procentovým počtem, naučíte se základům zpracování algebraických výrazů a vstoupíte do záhadného světa funkcí. Názornost moderního multimediálního obsahu oceníte také při poznávání geometrických útvarů a jejich souměrnosti nebo při studiu úhlů v kružnici. Sami si na vlastní oči můžete ověřit, že vše, s čím se v běžném světě setkáváte, má svůj obraz v matematice. Nové vědomosti si upevníte v řadě úloh, které následují za každou lekcí a za každou kapitolou. Tyto úlohy nejen zjistí, jestli probrané látce skutečně rozumíte, ale také umožní rychle se připravit na písemné práce a zkoušení. Probíraná témata: Racionální čísla Procentový počet Algebraické výrazy Funkce Lineární rovnice a nerovnice o jedné neznámé Souměrnost Úhly v kružnici Tento produkt je určen žákům druhého stupně základní školy a nižších ročníků osmiletého gymnázia. Obsah byl redigován odbornými pracovníky z Výzkumného ústavu pedagogického v Praze. H L A V N Í R Y S Y bohatý učební materiál video a animace definice, životopisy stovky interaktivních cvičení zvukové nahrávky kalkulačka vysoká interaktivita dat vlastní tempo studia testování znalostí výborná pomůcka pro žáky i pro učitele S Y S T É M O V É P O Ž A D A V K Y PC Pentium 166 MHz, 32 MB RAM 30 MB volného místa na disku rozlišení 800x600, High Color (16bit) CD-ROM mechanika (8-rychlostní) zvuková karta (SB kompatibilní) mikrofon Microsoft Internet Explorer 5 (je součástí instalačního CD-ROM) Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Výrobce LANGMaster

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) akční ceny - Levné LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Matematika 1 (9-12let) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.