Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let)

LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) není známa.

 

Popis produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let): LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) Určení: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Počet CD-ROM: 3 P O P I S P R O D U K T U Tento titul, jehož náplní je základní kurz fyziky,... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) - popis

nahoru

LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) Určení: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Počet CD-ROM: 3 P O P I S P R O D U K T U Tento titul, jehož náplní je základní kurz fyziky, vás přesvědčí o významu bohatých multimediálních dat při výuce. Díky realistickým modelům, ilustracím a animacím se ponoříte do úžasného světa jevů více či méně všedních a na praktických příkladech a ukázkách pochopíte základní fyzikální principy. Přestože tématem jsou často velmi abstraktní pojmy ze světa záření, světla, působení sil a přeměn různých forem energie, spojením výkladu s multimediálními možnostmi výuky si osvojíte látku neobyčejně rychle a efektivně. Titul obsahuje velké množství informací, včetně užitečných přehledů a různých zajímavostí. Nové vědomosti si upevníte v řadě úloh, které následují za každou lekcí a za každou kapitolou. Tyto úlohy nejen zjistí, jestli probrané látce skutečně rozumíte, ale také umožní rychle se připravit na písemné práce a zkoušení. Probíraná témata: Čím se zabývá fyzika Světlo a optická zobrazení Síly a jejich účinky Jednoduché stroje Práce, výkon, mechanická energie Tento produkt je určen žákům druhého stupně základní školy a prvních čtyř ročníků osmiletého gymnázia. Obsah byl redigován odbornými pracovníky z Výzkumného ústavu pedagogického v Praze. H L A V N Í R Y S Y bohatý učební materiál video trojrozměrné prezentace vzorce, tabulky, životopisy stovky interaktivních cvičení zajímavosti vysoká interaktivita dat vlastní tempo studia testování znalostí výborná pomůcka pro žáky i pro učitele S Y S T É M O V É P O Ž A D A V K Y PC Pentium 166 MHz, 32 MB RAM 30 MB volného místa na disku rozlišení 800x600, High Color (16bit) CD-ROM mechanika (8-rychlostní) zvuková karta (SB kompatibilní) mikrofon Microsoft Internet Explorer 5 (je součástí instalačního CD-ROM) Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Výrobce LANGMaster

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) akční ceny - Levné LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Fyzika 1 (12-16 let) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.