Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2

Obrázek není k dispozici

Cena produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 není známa.

 

Popis produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2: LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 Obsahuje: Přírodověda 1 (9 - 12 let), Matematika 2 (12 - 16 let), Biologie 1 (12 - 16 let). Poznejte svět, ve kterém žijeme. Získáte základní poznat... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 - popis

nahoru

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 Obsahuje: Přírodověda 1 (9 - 12 let), Matematika 2 (12 - 16 let), Biologie 1 (12 - 16 let). Poznejte svět, ve kterém žijeme. Získáte základní poznatky o vzduchu a jevech probíhajících v atmosféře, o vlastnostech a rozšíření vody na Zemi i o nejrozšířenějších horninách, nerostech a půdách. Dozvíte se o přizpůsobování organismů vnějším podmínkám a o jejich vzájemných vztazích. Uvědomíte si důležitost citlivého vztahu k okolnímu prostředí a odpovědnost člověka za zachování svého zdraví a života na Zemi. Vstupte do říše čísel. Čekají na vás mocniny a odmocniny, naučíte se pracovat s algebraickými výrazy, seznámíte se s lineárními funkcemi. Rozsáhlá kapitola je věnována Pythagorově větě. Naučíte se nejen její přesné znění, ale hlavně pochopíte, jak ji aktivně používat k řešení různých typů úloh. Nakonec se zaměříme na kružnice, mnohoúhelníky a mnohostěny. Navštivte království rostlin. Návštěvu začneme u nejmenších živých organismů, podíváme se, jak vypadají buňky, co jsou bakterie a jak probíhá vývoj od buněk směrem ke složitějším organismům. A potom již přejdeme k rostlinám - uvidíme, z čeho se skládají, jak rostou a přijímají potravu, poznáme fotosyntézu i způsoby rozmnožování. Složení produktu: Svět kolem nás: Jedná se o kompletní titul Přírodověda 1 (9 - 12 let), který je určen především žákům 4. - 6. třídy základní školy. Fyzikální učivo přesahuje i do nižších ročníků 2. stupně a chemické učivo dokonce až do vyšších ročníků 2. stupně. Říše čísel: Jedná se o kompletní titul Matematika 2 (12 - 16 let), který je určen žákům druhého stupně základní školy a nižších ročníků osmiletého gymnázia. Království rostlin: Jedná se o kompletní titul Biologie 1 (12 - 16 let), který je určen žákům středních škol a gymnázií. Pomůže však již i žákům vyšších ročníků základních škol. Obsah byl redigován odbornými pracovníky z Výzkumného ústavu pedagogického v Praze. H L A V N Í R Y S Y: bohatý učební materiál, video a animace, zvukové nahrávky, trojrozměrné prezentace, barevná vyobrazení a ilustrace, stovky interaktivních cvičení, galerie druhů, slovníčky, životopisy, zajímavosti, kalkulačka, vysoká interaktivita dat, vlastní tempo studia, testování znalostí, výborná pomůcka pro žáky i pro učitele"

Výrobce LANGMaster

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 akční ceny - Levné LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.