Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1

Obrázek není k dispozici

Cena produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 není známa.

 

Popis produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1: LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 Dobrodružství poznání je první produkt z edice LANGMaster ŠKOLA hrou - řady unikátních interaktivních učebnic pro žáky základních a středních škol z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 - popis

nahoru

LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 Dobrodružství poznání je první produkt z edice LANGMaster ŠKOLA hrou - řady unikátních interaktivních učebnic pro žáky základních a středních škol založených na dokonalé grafice, 3D animacích, videonahrávkách, namluvených komentářích, interaktivních mapách, tabulkách a textových informacích doplněných o cvičení. Jedná se o populárně naučný titul určený nejen žákům základních a středních škol, ale všem těm, kteří si chtějí rozšířit své vědomosti. Na CD-ROMech nazvaných "Planeta Země", "Člověk" a "Věda a technika" vniknete do tajů řady vědních oborů a zdánlivě "nezáživné" předměty, jako zeměpis, biologie nebo fyzika, se náhle stanou atraktivními a dobrodružnými. Probíraná témata: Planeta Země (zeměpis): Poznejte tajemný vesmír a vznik planety Země, děje v atmosféře a význam životodárné vody. Člověk (biologie): Pojďte se podívat, jaká tajemství skrývá lidské tělo, a poznejte funkce naší nervové soustavy. Věda a technika (fyzika): Rozšiřte své vědomosti o vysvětlení řady fyzikálních jevů odehrávajících se kolem nás a o využití poznatků vědy v našem životě. H L A V N Í R Y S Y: 150 videosekvencí, 450 zvukových nahrávek, 270 cvičení, životopisy, fotografie, tabulky, glosáře, mapy, interaktivní modely, vysoká interaktivita dat, vlastní tempo studia, testování znalostí, výborná pomůcka pro žáky i pro učitele.

Výrobce LANGMaster

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 akční ceny - Levné LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Dobrodružství poznání 1 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.