Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let)

LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) není známa.

 

Popis produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let): LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) Určení: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Počet CD-ROM: 3 P O P I S P R O D U K T U Pro řadu žáků a studentů zůstává chemie záhadnou... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) - popis

nahoru

LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) Určení: 2. stupeň ZŠ, 3. stupeň (gymnázium, SOŠ, SOU, VOŠ) Počet CD-ROM: 3 P O P I S P R O D U K T U Pro řadu žáků a studentů zůstává chemie záhadnou vědou, neboť její zvládnutí a pochopení je často vázáno na náročné experimentální podmínky. Mají-li pedagogové i další zájemci strach sami pokusy provádět, nebo pokud jsou pro ně finančně nebo technicky nedostupné, v tomto produktu plně docení možnosti multimediální výuky. Díky stovkám názorných ilustrací a především reálným experimentům v podobě videonahrávek se budou moci bezpečně a pohodlně zúčastnit chemických pokusů, které názorně ukáží vlastnosti látek či jejich přeměny. Žáci nahlédnou i do mikrosvěta, kde obzvláště vynikne výhoda bohatého multimediálního obsahu při posilování fantazie, bez níž lze tuto tematiku jen obtížně vstřebávat. Nové vědomosti si upevníte v řadě úloh, které následují za každou lekcí a za každou kapitolou. Tyto úlohy nejen zjistí, jestli probrané látce skutečně rozumíte, ale také umožní rychle se připravit na písemné práce a zkoušení. Probíraná témata: Chemické látky Směsi a chemické sloučeniny Struktura atomu Periodická tabulka prvků Chemické rovnice, zákon stálých poměrů slučovacích Stechiometrické výpočty Voda - sloučenina vodíku a kyslíku Rozpustnost a koncentrace látek v roztoku Tento produkt je určen především žákům 8. třídy základní školy a 1. ročníku střední školy. Může sloužit i pro opakování chemie k maturitě. Obsah byl redigován odbornými pracovníky z Výzkumného ústavu pedagogického v Praze. H L A V N Í R Y S Y bohatý učební materiál video dvou- a trojrozměrné prezentace chemické modely, slovníček, tabulka prvků, životopisy více než 800 barevných fotografií, obrázků a nákresů stovky interaktivních cvičení zajímavosti vysoká interaktivita dat vlastní tempo studia testování znalostí výborná pomůcka pro žáky i pro učitele S Y S T É M O V É P O Ž A D A V K Y PC Pentium 166 MHz, 32 MB RAM 30 MB volného místa na disku rozlišení 800x600, High Color (16bit) CD-ROM mechanika (8-rychlostní) zvuková karta (SB kompatibilní) mikrofon Microsoft Internet Explorer 5 (je součástí instalačního CD-ROM) Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Výrobce LANGMaster

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) akční ceny - Levné LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LANGMaster ŠKOLA hrou - Chemie 1 (12 - 16 let) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.