Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

LANGMaster Angličtina pro děti

LANGMaster Angličtina pro děti

Obrázek není k dispozici

Cena produktu LANGMaster Angličtina pro děti není známa.

 

Popis produktu LANGMaster Angličtina pro děti: LANGMaster Angličtina pro děti Úroveň: začátečníci Určení: 1. stupeň ZŠ Počet CD-ROM: 1 P O P I S P R O D U K T U Angličtina pro děti je mimořádně interaktivní program pro výuku angličtiny. Je urč... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

LANGMaster Angličtina pro děti - popis

nahoru

LANGMaster Angličtina pro děti Úroveň: začátečníci Určení: 1. stupeň ZŠ Počet CD-ROM: 1 P O P I S P R O D U K T U Angličtina pro děti je mimořádně interaktivní program pro výuku angličtiny. Je určen dětem od 6 do 9 let a pokrývá první dva roky výuky. Obsahuje téměř 700 základních slovíček a výrazů, 25 anglických básniček a řadu interaktivních cvičení. Systém rozpoznávání řeči IBM ViaVoice dává jedinečnou možnost dělat cvičení ústně a procvičovat si správnou anglickou výslovnost. Moderní grafika, animace a zvukové efekty použité ve výuce dělají z tohoto programu nejlepší nabídku v kategorii anglických jazykových programů pro děti. Vaše dítě si bude hrát a pobaví se a přitom si překvapivě rychle osvojí angličtinu. SLOVNÍČEK S programem LANGMaster Angličtina pro děti se žáci seznámí s téměř 700 základními anglickými slovíčky a výrazy. Slovníček je seřazen abecedně a také podle tématických oblastí, jako např. rodina, dům, svět, zvířata atd. Toto rozdělení usnadňuje dětem učení. UČENÍ LANGMaster Angličtina pro děti nabízí pomoc při tradičním učení angličtiny. Program obsahuje přes 50 gramatických témat, která pokrývají první dva roky výuky angličtiny (přivlastňovací zájmena, jednotné a množné číslo podstatných jmen, modální slovesa, přítomný průběhový čas aj.). Výuka je zpestřována různými cvičeními a jazykovými hrátkami. ZÁBAVA Slovní zásoba a gramatika jsou přizpůsobeny rozumovému vývoji dítěte ve věku 6 až 10 let. Prostřednictvím her si děti osvojí jazyk nejefektivnějším způsobem. VÝSLOVNOST Dokonalý systém rozpoznávání řeči firmy IBM nabízí jedinečnou možnost učit se ústně. Nejlepším vzorem pro napodobování jsou slovíčka a básničky namluvené anglickými rodilými mluvčími. ANIMACE Prvotřídní zábava je zaručena díky bezpočtu nápaditých animací. Na každé obrazovce jsou legrační figurky a animovaná překvapení motivující dítě k tvořivé práci. Animace pomáhají při výuce, protože každá z nich se spustí, až když dítě řekne určité slovo správně. H L A V N Í R Y S Y kompletní materiál pro 2 roky výuky začátečníků cvičení, jazykové hříčky a básničky přes 50 gramatických témat slovníček s řazením dle abecedy a tematických oblastí živá přitažlivá grafika a nápadité animace ovládání hlasem určeno především dětem ve věku 6 - 10 let Tento produkt není v síťové verzi. V případě, že jej bude chtít škola provozovat na více počítačích, může si za režijní cenu dokoupit příslušný počet CD.

Výrobce LANGMaster

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LANGMaster Angličtina pro děti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější LANGMaster Angličtina pro děti akční ceny - Levné LANGMaster Angličtina pro děti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LANGMaster Angličtina pro děti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LANGMaster Angličtina pro děti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.