Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

Francouzsky efektivně

Francouzsky efektivně

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Francouzsky efektivně není známa.

 

Popis produktu Francouzsky efektivně: Francouzsky efektivně Tento kurz je určen pro úroveň od úplných začátečníků až po středně pokročilé. Pečlivé absolvování všech částí kurzu vám zabere v závislosti na vaší úrovni několik set hodin.... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Francouzsky efektivně - popis

nahoru

Francouzsky efektivně Tento kurz je určen pro úroveň od úplných začátečníků až po středně pokročilé. Pečlivé absolvování všech částí kurzu vám zabere v závislosti na vaší úrovni několik set hodin. Každý obrat v programu je ozvučen rodilým mluvčím s výraznou a jasnou výslovností. Protože českým studentům často dělá problémy napodobit rodilého mluvčího, je každý obrat k dispozici ve dvou zvukových variantách - originální a zpomalené (zvýrazněné). V programu si tedy dle své úrovně můžete zvolit, jakou výslovnost chcete používat. Dále kurz obsahuje Trenéra výslovnosti. Jedná se o speciální funkci sloužící ke zdokonalování výslovnosti. Pomocí mikrofonu si porovnáváním s originálem (zvukově i graficky) můžete snadno zdokonalovat svoji výslovnost. Program též obsahuje plnohodnotný editor pro vytváření nových lekcí, přidávání a mazání obratů. Nové výrazy si můžete sami ozvučit. Francouzština - oslovení, pozdravy, základní obraty; konverzační a společenské obraty; číslovky, plocha, vzdálenost; datum, čas; počasí; veřejné nápisy; v restauraci; ve směnárně, v bance; ubytování, hotel, kempink; cestování autem; cestování po městě, taxi, městská hromadná doprava; cestování vlakem; cestování letadlem; nakupování; dopisování; telefonování, na poště; podstatná jména - skloňování; přídavná jména; zájmena; rozkazovací způsob; přítomný čas; minulý čas sloves; vyjadřování budoucnosti; konjunktiv; příčestí a trpný rod; zápor; otázka; infinitiv; vedlejší věty; různé.

Výrobce Leda

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Francouzsky efektivně užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější Francouzsky efektivně akční ceny - Levné Francouzsky efektivně

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Francouzsky efektivně stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Francouzsky efektivně najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.