Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Vyúkové programy >

Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM)

Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 200... není známa.

 

Popis produktu Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM): Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) Produkt Anglicky efektivně 2003 je komplexní multimediální kurz zahrnující ozvučené multimediální fotopříběhy, překladová cvičení, poslec... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) - popis

nahoru

Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) Produkt Anglicky efektivně 2003 je komplexní multimediální kurz zahrnující ozvučené multimediální fotopříběhy, překladová cvičení, poslechové testy, multimediální výklad gramatiky pomocí animací. Vše je provázáno osvědčenými technologiemi, jako je rozpoznávání řeči (voice recognition), plánovač výuky Memorganizer, Trenér výslovnosti, zpomalené ozvučení, schránka Pamatuj! atd. Soubor ozvučených fotopříběhů vás poutavou konverzační formou seznámí se základními konverzačními obraty. Celým kurzem vás budou provázet dva vypravěči - James a Rachel. Seznámí vás též s rodinou Beckettovou. Nejenže se nebudete nudit, ale naučíte se spoustu užitečných slov, frází a gramatických konstrukcí. Budete spolu s rodinou Beckettových nakupovat předměty běžné denní potřeby, navštívíte zoologickou zahradu, budete svědky návštěvy Catherine z Austrálie, zúčastníte se výletu do New Yorku a zažijete mnohá dobrodružství, která vám pomohou prohloubit konverzační schopnosti. Příběhy můžete sledovat s cizími nebo českými titulky, je též možné si libovolnou větu s kurzu poslat do svého souboru Pamatuj!, též je možné libovolné věty s kurzu pomocí funkce Go&aLearn vypálit na audio CD. Výuka gramatiky prostřednictvím ozvučených animací je koncipována jako rozhovor učitele a studenta. Velmi názorným a záživným způsobem budete seznámeni s novými gramatickými jevy. Většina animací je asi pět minut dlouhá, obsahuje výklad, procvičení a závěrečné shrnutí. Novinkou verze 2003 je fulltextové vyhledávání v jednotlivých částech kurzu. Je možné prohledat všechny soubory daného jazyka jedním hledáním. Potřebuje zjistit, jak se používá vazba 'so far'? Napište do textového pole tuto vazbu a program ji dále ve všech částech vyhledá.

Výrobce Leda

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, OCR Software, Slovníky.

Nejlevnější Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) akční ceny - Levné Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Anglicky efektivně 2003+Anglická gramatika 2003 (8xCD-ROM) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Vyúkové programy.